Taisyklės KONKURSAS! Laimėkite teniso raketę WILSON BURN 100

1. Konkursą organizuoja „Sport Club Sp. z o.o.“, kurios buveinė yra Łukasińskiego g. 114, 71-215 Ščecinas, Lenkija.
  2. Konkursas vyks 7 dienas,t.y. nuo 2016-05-10 dienos iki 2016-05-17 dienos.
  3. Pagrindinis konkurso prizas – teniso raketė WILSON BURN 100.
  4. Norėdami dalyvauti konkurse, pamėkite FACEBOOK`e SportClub-tennis.lt profilį ir konkurso nuotrauką.
  5. Po konkurso nuotrauka pažymėkite atsakymą į klausimą: „Įvardinkite 5 tenisininkus iš ATP 100, kurie žaidžia WILSON BURN rakete?“
  6. Iš teisingai atsakiusių į konkurso klausimą, išrinksime vieną laimingąjį.
  7. Kiekvienas konkurso dalyvis konkurse gali dalyvauti vieną kartą.
  8. Renkamas tik vienas konkurso nugalėtojas, kuris įvykdė visas konkurso sąlygas ir teisingai atsakė į konkurso klausimą.
  9. Konkurso rezultatai bus paskelbti 2016-18-V val. SportClub-tennis.lt profilyje.
  10. Paskelbus konkurso rezultatus, laimėtojas įsipareigoja susisiekti per savo FACEBOOK profilį ir parašyti mums žinutę bei nurodyti savo el. paštą ir adresą, kad galėtume išsiųsti laimėtą prizą.
  11. Konkurso laimėtojas įsipareigoja susisiekti su mumis per 7 dienas nuo konkurso rezultatų paskelbimo dienos.
  12. FACEBOOK neremia, neorganizuoja ir niekaip kitaip neskatina šio konkurso.
  13. Su konkurso taisyklėmis galima susipažinti puslapyje www.sportclub-tennis.lt/Taisykles-KONKURSAS-Laimekite-teniso-rakete-WILSON-BURN-100-ccms-pol-1241.html.