ATRASK NAUJAS ASICS BATŲ SPALVAS!
 ATRASK NAUJAS ASICS BATŲ SPALVAS!

Privatumo politika

I. Apibrėžimai

1. Administratorius – tai ribotos atsakomybės įmonė, kurios buveinė yra adresu Łukasińskiego 114, 71-215 Ščecinas, įregistruota numeriu KRS 0000249902 Nacionalinio teismų registro Juridinių asmenų registre, kurį tvarko Ščecino rajoninio teismo XIII Ūkio skyrius, PVM mokėtojo kodas (lenk. NIP) 8522473374, įmonės kodas (lenk. REGON) 320159000. Ji elektroniniu būdu teikia paslaugas ir prieina bei gauna informaciją per klientų įrenginius.

5. Svetainė – tai administratoriaus elektroninis puslapis ar programėlė, veikianti adresu www.sportclub.com.pl.

6. Įrenginys – tai elektroninis įrenginys, per kurį klientas turi prieigą prie svetainės.

7. Klientas – tai subjektas, kuriam remiantis elektroninės parduotuvės taisyklėmis ir teisės aktų numatyta tvarka elektroniniu būdu teikiamos paslaugos arba su kuriuo gali būti sudaryta elektroninių paslaugų teikimo sutartis.

a. Svetainei konfigūruoti

1. Pritaikyti svetainės turinį prie klientų poreikių ir optimizuoti svetainės puslapius.

2. Atpažinti svetainės lankytojus ir juos lokalizuoti bei svetainės turinį pritaikyti prie jų poreikių.

3. Išsaugoti kliento nustatymus ir personalizuoti sąsajas, pavyzdžiui, pasirinktą kalbą ar šalį, iš kurios yra kilęs klientas.

4. Išsaugoti aplankytų svetainės puslapių istoriją, norint rekomenduoti turinį, šrifto dydį, vaizdą ir pan.

b. Klientui atpažinti ir sesijai svetainėje išsaugoti

1. Prisijungus išsaugoti pradėtą sesiją, todėl klientas neturi kiekviename svetainės puslapyje įrašyti prisijungimo vardo ir slaptažodžio.

2. Teisingai sukonfigūruoti pasirinktas svetainės funkcijas, leidžiant patikrinti naršyklės sesijos autentiškumą.

3. Optimizuoti ir padidinti administratoriaus teikiamų paslaugų efektyvumą.

c. Įgyvendinti procesus, būtinus norint užtikrinti svetainės funkcionalumą

2. Tinkamai aptarnauti partnerių programą, leidžiant patikrinti nuorodų šaltinius.

d. Įsiminti kliento lokalizaciją

1. Tinkamai konfigūruoti pasirinktas svetainės funkcijas, leidžiančias taikyti klientų pateiktą informaciją, atsižvelgus į klientų lokalizaciją.

e. Analizuoti ir nagrinėti apsilankymų skaičių

1. Kurti anoniminę statistiką, kuri padės suprasti, kaip klientai naudojasi svetaine ir patobulinti jos struktūra bei turinį.

f. Teikti reklamines paslaugas

1. Pritaikyti svetainėje reklamuojamas paslaugas ir produktus prie kitų įmonių poreikių.

g. Užtikrinti svetainės saugumą ir patikimumą

a. Svetainėje pristatyti daugialypės terpės turinį, kuris yra siunčiamas iš kitų svetainių:

b. Kaupti bendrus, anoniminius, statistinius duomenis naudojant analitinius įrankius:

c. Pristatyti reklamas, pritaikytas prie klientų poreikių, naudojant internetinės reklamos įrankius:

d. Prisijungti prie svetainės, naudojant socialinių tinklų svetaines:

e. Naudoti interaktyvias funkcijas, siekiant reklamuoti svetainę socialinių tinklų svetainėse:

f. Pristatyti svetainės puslapių vertinimus