KONKURSO taisyklės! Laimėkite teniso raketę YONEX VCORE SV

1. Konkurso organizatorius – internetinė parduotuvė sportclub.com.pl, priklausanti įmonei Sport Club Sp. z o.o., kurios buveinė Ščecine (Lenkija), Łukasińskiego g. 114.

2. Konkursas vyks nuo 2017 m. spalio 28 d. 9:00 iki 2017 m. lapkričio 5 d. 23:59.

3. Konkurso nugalėtojas bus paskelbtas 2017 m. lapkričio 11 d.

4. Pagrindinis konkurso prizas – YONEX VCORE SV LITE (g2 dydis).

5. Konkurso dalyvis turi pažymėti komentaruose savo draugą, su kuriuo norėtų sužaisti naująja YONEX rakete ir parašyti, kodėl norėtų žaisti būtent su juo.

6. Renkamas tik vienas konkurso nugalėtojas, kurio aprašymas, organizatoriaus nuomone, bus įdomiausias.

7. Kiekvienas konkurso dalyvis konkurse gali dalyvauti tik vieną kartą, t.y. palikti tik vieną komentarą ir pažymėti tik vieną draugą.

8. Paskelbus konkurso rezultatus, laimėtojas įsipareigoja susisiekti su organizatoriumi ir nurodyti savo el. paštą ir adresą, kad galėtume išsiųsti laimėtą prizą.

9. Nugalėtojas įsipareigoja susisiekti su konkurso organizatoriumi per 7 dienas nuo rezultatų paskelbimo.