ATRASK NAUJAS ASICS BATŲ SPALVAS!
 ATRASK NAUJAS ASICS BATŲ SPALVAS!

Garantijos ir reklamacijos

1. Kiekvienai mūsų parduotuvėje SportClub-tennis.lt pirktai prekei suteikiama garantija pagal konkretaus gamintojo užtikrinamas sąlygas.

Pardavėjas atleidžiamas nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai nuostoliai kyla dėl to, jog pirkėjas netinkamai įvykdo prekių naudojimo instrukcijoje nurodytus veiksmus, kuriuos pagal instrukciją pirkėjas vykdo savarankiškai ir savo sąskaita.

-  Garantija apima prekių defektus atsiradusius tinkamo eksploatavimo metu arba gamybinius defektus. Pardavėjas neatsako už eksploatacinių medžiagų arba papildomos įrangos kokybę.

2.Reklamacijos pateikimo tvarka

Grąžinama prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.), tos pačios komplektacijos, kokios pirkėjas ją gavo, originalioje pakuotėje, ant kurios būtina pažymėti REKLAMACIJA. Prekės grąžinamos pardavėjo adresu:

Sport Club sp. z o.o.

ul. Łukasińskiego 114

POLAND

- Reklamaciją gali pateikti tik prekes užsisakęs asmuo.

grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą (faktūrą, garantinį lapelį, jei jis buvo išrašytas), užpildytą reklamacijos paraišką Reklamacijos paraiška (atsisiųsti)  Reklamacija nebus nagrinėjama iki visų aukščiau nurodytų dokumentų gavimo.

-  Grąžinimo išlaidas iki nurodytos Sport Club buveinės padengia pirkėjas. Jei reklamacija bus pripažinta, siuntimo išlaidos bus pirkėjui grąžintos, tačiau ši suma negali būti didesnė, nei prekės pristatymo pirkėjui kaina. Rekomenduojame vertingas prekes siųsti per kurjerių tarnybą.