Australian Open 2018 AKCIJOS TAISYKLĖS

AUSTRALIAN OPEN 2018 AKCIJOS TAISYKLĖS

1. Akcijos „-20 % Australian Open" organizatorius – internetinė parduotuvė sportclub.com.pl, priklausanti įmonei Sport Club Sp. z o.o., kurios buveinė Ščecine (Lenkija), Łukasińskiego g. 114.

2. Akcija „-20 % Australian Open" vyksta nuo 2018 m. sausio 13 d. 00:00 iki 2018 m. sausio 30 d. 23:59.

3. „„-20 % Australian Open" akcijos metu taikoma -20% visoms el. parduotuvėje esančioms prekėms. Išpardavimo, akcinėms prekėms, specialiems pasiūlymams ir komplektams nuolaida netaikoma.

4. Norėdami pasinaudoti nuolaida, įdėkite prekes į pirkinių krepšelį ir į tam skirtą langelį įveskite nuolaidos kodą: AUS18.  Įvedus kodą pirkinių suma bus maksimaliai sumažinta iki -20%. Vieno pirkimo metu galima panaudoti tik vieną kodą.

5. Akcija „-20 % Australian Open" nesumuojama su kitomis nuolaidomis ir akcijomis, galiojančiomis www.sportclub-tennis.lt parduotuvėje.

6. Visi nusiskundimai ir pastabos, susijusios su akcija, gali būti pareikšti raštu ir turi būti siunčiami akcijos organizatoriui: Sport Club sp. z o.o., ul. Łukasińskiego 114, 71-215 Szczecin, LENKIJA.

7. Akcijos taisykles rasite čia: http://www.sportclub-tennis.lt/Australian-Open-2018-AKCIJOS-TAISYKLES-ccms-lit-1590.html

Kilus klausimams ar techniniams nesklandumams dėl nuolaidos pritaikymo sistemoje, susisiekite su mumis: info@sportclub-tennis.lt