Akcijos „Užsiprenumeruokite naujienlaiškį“ taisyklės

Užsiprenumeruokite www.sportclub-tennis.lt naujienlaiškį ir gaukite 10 EUR vertės nuolaidos kodą, įsigiję prekių ne mažiau kaip už 75 EUR.

1. Akcijos organizatorius yra internetinė parduotuvė www.sportclub-tennis.lt, priklausanti „Sport Club Sp. z o.o.“, kurios buveinė yra Łukasińskiego g. 114, 71-215 Ščecinas.

2. Akcijos metu gausite 10 EUR vertės nuolaidą, įsigiję prekių ne mažiau kaip už sportclub-tennis.lt. Nuolaida galėsite pasinaudoti tik internetinėje parduotuvėje 75 €,

3. Nuolaida priklauso kiekvienam užsiprenumeravusiam www.sportclub-tennis.lt naujienlaiškį.

4. Nuolaida netaikoma išpardavimo ir kitų akcijų prekėms. Nuolaida nesumuojama.

5. 10 EUR vertės nuolaida skiriama patvirtinus naujienlaiškio prenumeratą ir siunčiama registracijos metu nurodytu el. paštu.

6. Nuolaidos kodas galioja 31 dienų nuo jo suformavimo datos.

7. Tai vienkartinis nuolaidos kodas, kuris prekių grąžinimo atveju, nebegalios.

8. Norėdami pasinaudoti nuolaidos kodu, užsisakykite prekių ne mažiau kaip už 75 EUR, kurios atitiktų nurodytus 4 punkte principus, ir akcijos laukelyje įrašykite nuolaidos kodą bei patvirtinkite jį. Užsakymo vertė sumažės 10 EUR.

9. Nuolaida bus pritaikyta su sąlyga, kad pirkinių krepšelio vertė nebus mažesnė kaip 75 EUR ir jame nebus išpardavimo ir kitų akcijų prekių. Jeigu 75 EUR vertės pirkinių krepšelyje tarp prekių įprasta kaina atsirastų išpardavimo ir kitų akcijų prekių, nuolaida proporcingai sumažės. Vienam pirkinių krepšeliui galioja vienas nuolaidos kodas.

10. Visus skundus, pastabas ir komentarus prašome siųsti raštu el. paštu arba paprastu paštu per 14 dienų nuo nuolaidos kodo galiojimo pabaigos adresu:
Sport Club Sp. z o.o
Łukasińskiego g. 114