Akcijos „TAUPYKITE! -20 % pirkiniams“

1. Akcijos TAUPYKITE! -20 % pirkiniams“ organizatorius yra internetinė parduotuvė www.sportclub.com.pl, priklausanti „Sport Club Sp. z o.o.“, kurios būstinė yra adresu Łukasińskiego g. 114, 71-215 Ščecinas.

2. Akcija TAUPYKITE! -20 % pirkiniams“ galioja 7 dienas, t. y. nuo penktadienio 2016 m. lapkričio 4 d. 00:00 val. iki penktadienio 2016 m. lapkričio 11 d. 23:59 val.

3. Akcijos TAUPYKITE! -20 % pirkiniams“ metu taikoma iki 15 procentų nuolaida visoms prekėms. Nuolaida netaikoma kitose akcijose dalyvaujančioms prekėms.

4. Norėdami pasinaudoti akcija, įdėkite pasirinktas prekes į pirkinių krepšelį ir akcijos laukelyje įrašykite nuolaidos kodą 112016. Nuolaida bus paskaičiuota automatiškai. Vienam pirkinių krepšeliui galioja vienas nuolaidos kodas.

5. Akcijos TAUPYKITE! -20 % pirkiniamsmetu taikomos nuolaidos nesumuojamos.

7. Su akcijos TAUPYKITE! -20 % pirkiniams“ taisyklėmis galite susipažinti www.sportclub-tennis.lt puslapyje.