Akcijos Švęskite kartu su mumis Rodžerio ir Serenos triumfą – 20 %” taisyklės

1. Akcijos „Švęskite kartu su mumis Rodžerio ir Serenos triumfą – 20 %“ organizatorius yra internetinė parduotuvė www.sportclub.com.pl, priklausanti „Sport Club Sp. z o.o.“, kurios būstinė yra adresu Łukasińskiego g. 114, 71-215 Ščecinas.

2. Akcija „Švęskite kartu su mumis Rodžerio ir Serenos triumfą – 20 %“ galioja 6 dienas, t. y. nuo ketvirtadienio 2017 m. vasario 2 d. 00:00 val. iki antradienio 2017 m. vasario 7 d. 23:59 val.

3. Akcijos „Švęskite kartu su mumis Rodžerio ir Serenos triumfą – 20 %“ metu taikoma iki 20 procentų nuolaida visoms prekėms. Nuolaida netaikoma kitose akcijose dalyvaujančioms prekėms.

4. Norėdami pasinaudoti akcija, įdėkite pasirinktas prekes į pirkinių krepšelį ir akcijos laukelyje įrašykite nuolaidos kodą RFSW20. Nuolaida bus paskaičiuota automatiškai. Vienam pirkinių krepšeliui galioja vienas nuolaidos kodas.

5. Akcijos „Švęskite kartu su mumis Rodžerio ir Serenos triumfą – 20 %“ metu taikomos nuolaidos nesumuojamos. 6. Visos, susijusios su vykdoma akcija, pastabos, pretenzijos siunčiamos paštu per 14 dienų nuo akcijos pabaigos adresu: „Sport Club Sp. z o.o.“, Łukasińskiego g. 114, 71-215 Ščecinas.