Akcijos „Pratęsiame akciją -20 %“

1. Akcijos „Pratęsiame akciją -20 %“organizatorius yra internetinė parduotuvė www.sportclub.com.pl, priklausanti „Sport Club Sp. z o.o.“, kurios būstinė yra adresu Łukasińskiego g. 114, 71-215 Ščecinas.

2. Akcija „Pratęsiame akciją -20 %“ galioja nuo trečiadienio 2017 m. vasario 8 d. 00:00 val. iki antradienio 2017 m. vasario 14 d. 23:59 val.

3. Akcijos „Pratęsiame akciją -20 %“ metu taikoma iki 20 procentų nuolaida visoms prekėms. Nuolaida netaikoma kitose akcijose dalyvaujančioms prekėms.

4. Norėdami pasinaudoti akcija, įdėkite pasirinktas prekes į pirkinių krepšelį ir akcijos laukelyje įrašykite nuolaidos kodą SCLT20. Nuolaida bus paskaičiuota automatiškai. Vienam pirkinių krepšeliui galioja vienas nuolaidos kodas.

5. Akcijos „Pratęsiame akciją -20 %“ metu taikomos nuolaidos nesumuojamos.