Akcijos „Olimpinis pasiūlymas – 15 %” taisyklės

1. Akcijos „Olimpinis pasiūlymas – 15 %” organizatorius yra internetinė parduotuvė www.sportclub.com.pl, priklausanti „Sport Club Sp. z o.o.“, kurios būstinė yra adresu Łukasińskiego g. 114, 71-215 Ščecinas.

2. Akcija „Olimpinis pasiūlymas – 15 %” galioja 7 dienas, t. y. nuo 2016 m. rugpjūčio 9 d. 00:00 val. iki 2016 m. rugpjūčio 15 d. 23:59 val.

3. Akcijos „Olimpinis pasiūlymas – 15 %” metu taikoma iki 15 procentų nuolaida visoms prekėms. Nuolaida netaikoma kitose akcijose dalyvaujančioms prekėms.

4. Norėdami pasinaudoti akcija, įdėkite pasirinktas prekes į pirkinių krepšelį ir akcijos laukelyje įrašykite nuolaidos kodą OL15. Nuolaida bus paskaičiuota automatiškai. Vienam pirkinių krepšeliui galioja vienas nuolaidos kodas.

5. Akcijos „Olimpinis pasiūlymas – 15 %” metu taikomos nuolaidos nesumuojamos.

6. Visos, susijusios su vykdoma akcija, pastabos, pretenzijos siunčiamos paštu per 14 dienų nuo akcijos pabaigos adresu: „Sport Club Sp. z o.o.“, Łukasińskiego g. 114, 71-215 Ščecinas. 7. Su akcijos „Olimpinis pasiūlymas – 15 %” taisyklėmis galite susipažinti www.sportclub-tennis.lt puslapyje.