Akcijos „BLACK FRIDAY: -20 % “ taisyklės

1. Akcijos „BLACK FRIDAY: -20 % “ organizatorius yra internetinė parduotuvė www.sportclub.com.pl, priklausanti „Sport Club Sp. z o.o.“, kurios būstinė yra adresu Łukasińskiego g. 114, 71-215 Ščecinas.

2. Akcija BLACK FRIDAY: -20 %“ galioja 4 dienas, t. y. nuo ketvirtadienio 2016 m. lapkričio 24 d. 00:00 val. iki sekmadienio 2016 m. lapkričio 27 d. 23:59 val.

3. Akcijos „BLACK FRIDAY: -20 % “ metu taikoma iki 20 procentų nuolaida visoms prekėms. Nuolaida netaikoma kitose akcijose dalyvaujančioms prekėms.

4. Norėdami pasinaudoti akcija, įdėkite pasirinktas prekes į pirkinių krepšelį ir akcijos laukelyje įrašykite nuolaidos kodą BLACK. Nuolaida bus paskaičiuota automatiškai. Vienam pirkinių krepšeliui galioja vienas nuolaidos kodas.

5. Akcijos „BLACK FRIDAY: -20 % “ metu taikomos nuolaidos nesumuojamos.