Akcijos „- 20 % švenčių belaukiant” taisyklės

1. Akcijos „-20 % švenčių belaukiant” organizatorius yra internetinė parduotuvė www.sportclub.com.pl, priklausanti „Sport Club Sp. z o.o.“, kurios būstinė yra adresu Łukasińskiego g. 114, 71-215 Ščecinas.

2. Akcija „-20 % švenčių belaukiant” galioja nuo 2016 m. gruodžio 6 d. 00:00 val. iki 2016 m. gruodžio 9 d. 23:59 val.

3. Akcijos „-20 % švenčių belaukiant” metu taikoma iki 20 procentų nuolaida visoms prekėms. Nuolaida netaikoma kitose akcijose dalyvaujančioms prekėms.

4. Norėdami pasinaudoti akcija, įdėkite pasirinktas prekes į pirkinių krepšelį ir akcijos laukelyje įrašykite nuolaidos kodą: MIK20. Nuolaida bus paskaičiuota automatiškai. Vienam pirkinių krepšeliui galioja vienas nuolaidos kodas.

5. Akcijos „-20 % švenčių belaukiant” metu taikomos nuolaidos nesumuojamos.

7. Su akcijos „-20 % švenčių belaukiant” taisyklėmis galite susipažinti www.sportclub-tennis.lt