Akcijos „-17 % AUSTRALIAN OPEN proga” taisyklės

1. Akcijos „-17 % AUSTRALIAN OPEN proga” organizatorius yra internetinė parduotuvė www.sportclub.com.pl, priklausanti „Sport Club Sp. z o.o.“, kurios būstinė yra adresu Łukasińskiego g. 114, 71-215 Ščecinas.

2. Akcija „-17 % AUSTRALIAN OPEN proga”  galioja 13 dienų, t. y. nuo trečiadienio 2017 m. sausio 18 d. 00.00 val. iki pirmadienio 2017 m. sausio 30 d. 23.59 val.

3. Akcijos „-17 % AUSTRALIAN OPEN proga metu taikoma iki 17 procentų nuolaida visoms prekėms. Nuolaida netaikoma kitose akcijose dalyvaujančioms prekėms.

4. Norėdami pasinaudoti akcija, įdėkite pasirinktas prekes į pirkinių krepšelį ir akcijos laukelyje įrašykite nuolaidos kodą AUS17. Nuolaida bus paskaičiuota automatiškai. Vienam pirkinių krepšeliui galioja vienas nuolaidos kodas.

5. Akcijos „-17 % AUSTRALIAN OPEN proga” metu taikomos nuolaidos nesumuojamos.