Akcijos „-15 % teniso prekėms” taisyklės

1. Akcijos „-15 % teniso prekėms” organizatorius yra internetinė parduotuvė www.sportclub.com.pl, priklausanti „Sport Club Sp. z o.o.“, kurios būstinė yra adresu Łukasińskiego 114, 71-215 Ščecinas.

2. Akcija „-15 % teniso prekėms” galioja 7 dienas, t. y. nuo 2016 m. gegužės 23 d. iki 2016 m. gegužės 30 d.

3. Akcijos „-15 % teniso prekėms” metu bus taikoma iki 15 procentų nuolaida visoms teniso prekėms. Nuolaidos netaikomos kitose akcijose dalyvaujančioms prekėms.

4. Norėdami pasinaudoti akcija, įdėkite pasirinktas prekes į pirkinių krepšelį ir akcijos laukelyje įrašykite nuolaidos kodą 15AKCIJOS. Nuolaida bus paskaičiuota automatiškai. Vienam pirkinių krepšeliui galioja vienas nuolaidos kodas.

5. Akcijos „-15 % teniso prekėms” metu taikomos nuolaidos nesumuojamos.