Akcijos „-15 % teniso batams” taisyklės

1. Akcijos „-15 % teniso batams” organizatorius yra internetinė parduotuvė www.sportclub.com.pl, priklausanti „Sport Club Sp. z o.o.“, kurios būstinė yra adresu Łukasińskiego g. 114, 71-215 Ščecinas.

2. Akcija „-15 % teniso batams”  galioja nuo penktadienio 2017 m. gegužės 19 d. 00.00 val. iki pirmadienio 2017 m. gegužės 29 d. 23.59 val.

3. Akcijos „-15 % teniso batams” metu taikoma iki 15 procentų nuolaida visiems teniso batams. Nuolaida netaikoma kitose akcijose dalyvaujančioms prekėms.

4. Norėdami pasinaudoti akcija, įdėkite pasirinktas prekes į pirkinių krepšelį ir akcijos laukelyje įrašykite nuolaidos kodą BT15. Nuolaida bus paskaičiuota automatiškai. Vienam pirkinių krepšeliui galioja vienas nuolaidos kodas.

5. Akcijos „-15 % teniso batams” metu taikomos nuolaidos nesumuojamos.

7. Su akcijos „-15 % teniso batams” taisyklėmis galite susipažinti interneto svetainėje www.sportclub-tennis.lt.

Atsiradus papildomiems klausimams, prašome susisiekti su Klientų aptarnavimo skyriumi telefonu +370 65 67 67 00 arba el. paštu info@sportclub-tennis.lt.