Akcijos -15% teniso batams

Akcijos -15% teniso batams

1. Akcijos  "-15% teniso batams" organizatorius yra internetinė parduotuvė www.sportclub.com.pl, priklausanti „Sport Club Sp. z o.o.“, kurios būstinė yra adresu Łukasińskiego g. 114, 71-215 Ščecinas.

2. Akcija  "-15% teniso batams" galioja nuo penktadienio 2016 m. lapkričio 18 d. 12:00 val. iki pirmadienio 2016 m. lapkričio 21 d. 23:59 val.

3. Akcijos  "-15% teniso batams" metu taikoma iki 15 procentų nuolaida visai teniso batams. Nuolaida netaikoma kitose akcijose dalyvaujančioms prekėms.

4. Norėdami pasinaudoti akcija, įdėkite pasirinktas prekes į pirkinių krepšelį ir akcijos laukelyje įrašykite nuolaidos kodą 18112016. Nuolaida bus paskaičiuota automatiškai. Vienam pirkinių krepšeliui galioja vienas nuolaidos kodas.

5. Akcijo s"-15% teniso batams" metu taikomos nuolaidos nesumuojamos.