Akcijos „-15 % naujai WILSON batų kolekcijai ” taisyklės

1. Akcijos „-15 % naujai WILSON batų kolekcijai ” organizatorius yra internetinė parduotuvė www.sportclub.com.pl, priklausanti „Sport Club Sp. z o.o.“, kurios būstinė yra adresu Łukasińskiego g. 114, 71-215 Ščecinas.

2. Akcija „-15 % naujai WILSON batų kolekcijai ” galioja 7 dienas, t. y. nuo 2017 m. kovo 6 d. 00.00 val. iki 2017 m. kovo 13 d. 23.59 val.

3. Akcijos „-15 % naujai WILSON batų kolekcijai ” metu taikoma iki 15 procentų nuolaida visoms prekėms, nurodytoms šioje nuorodoje

www.sportclub-tennis.lt/lit_m_Teniso-batai-vyrams-Wilson-KAOS-RUSH-PRO-AMPLIFEEL-26218.html.

4. Norėdami pasinaudoti akcija, įdėkite pasirinktas prekes į pirkinių krepšelį ir akcijos laukelyje įrašykite nuolaidos kodą 15WIL. Nuolaida bus paskaičiuota automatiškai. Vienam pirkinių krepšeliui galioja vienas nuolaidos kodas.

5. Akcijos „-15 % naujai WILSON batų kolekcijai ” metu taikomos nuolaidos nesumuojamos.