Akcijos „-15 % Velykų proga” taisyklės

1. Akcijos „-15 % Velykų proga” organizatorius yra internetinė parduotuvė www.sportclub.com.pl, priklausanti „Sport Club Sp. z o.o.“, kurios būstinė yra adresu Łukasińskiego 114, 71-215 Ščecinas.

2. Akcija „-15 % Velykų proga” galioja 6 dienas, t. y. nuo 2016 m. kovo 23 d. 00:00 val. iki 2016 m. kovo 28 d. 23:59 val.

3. Akcijos „-15 % Velykų proga” metu taikoma iki 15 procentų nuolaida visoms prekėms. Nuolaida netaikoma kitose akcijose dalyvaujančioms prekėms.

4. Norėdami pasinaudoti akcija, įdėkite pasirinktas prekes į pirkinių krepšelį ir akcijos laukelyje įrašykite nuolaidos kodą velykos15. Nuolaida bus paskaičiuota automatiškai. Vienam pirkinių krepšeliui galioja vienas nuolaidos kodas.

5. Akcijos „-15 % Velykų proga” metu taikomos nuolaidos nesumuojamos.