Akcijos „-15 % NIKE prekėms ” taisyklės

1. Akcijos „-15 % NIKE prekėms ” organizatorius yra internetinė parduotuvė www.sportclub.com.pl, priklausanti „Sport Club Sp. z o.o.“, kurios būstinė yra adresu Łukasińskiego 114, 71-215 Ščecinas.

2. Akcija „-15 % NIKE prekėms ” galioja 8 dienas, t. y. nuo 2016 m. kovo 4 d. 00:00 val. iki 2016 m. kovo 13 d. 23:59 val.

3. Akcijos „-15 % NIKE prekėms ” metu taikoma 15 procentų nuolaida visoms prekėms, pažymėtoms NIKE prekės ženklu. Nuolaida netaikoma kitose akcijose dalyvaujančioms NIKE prekės ženklu pažymėtoms prekėms.

4. Norėdami pasinaudoti akcija, įdėkite pasirinktas prekes į pirkinių krepšelį ir akcijos laukelyje įrašykite nuolaidos kodą 15NIKE. Nuolaida bus paskaičiuota automatiškai. Vienam pirkinių krepšeliui galioja vienas nuolaidos kodas.

5. Akcijos „-15 % NIKE prekėms ” metu taikomos nuolaidos nesumuojamos.