Akcijos „-15 % BABOLAT ROLAND GARROS & WIMBLEDON kolekcijai” taisyklės

1. Akcijos „-15 % BABOLAT ROLAND GARROS & WIMBLEDON kolekcijai” organizatorius yra internetinė parduotuvė www.sportclub.com.pl, priklausanti „Sport Club Sp. z o.o.“, kurios būstinė yra adresu Łukasińskiego 114, 71-215 Ščecinas.

2. Akcija „-15 % BABOLAT ROLAND GARROS & WIMBLEDON kolekcijai“ galioja 7 dienas, t. y. nuo pirmadienio 2016 m. liepos 18 d. 00:00 val. iki pirmadienio 2016 m. liepos 25 d. 23:59 val..

3. Akcijos „-15 % BABOLAT ROLAND GARROS & WIMBLEDON kolekcijai“ metu taikoma iki 15 procentų nuolaida visoms šioje www.sportclub-tennis.lt/lit_m_-15-Babolat-Roland-Garros-i-Wimbledon-24915.html nuorodoje esančioms prekėms..

4. Norėdami pasinaudoti akcija, įdėkite pasirinktas prekes į pirkinių krepšelį ir akcijos laukelyje įrašykite nuolaidos kodą BAB2016. Nuolaida bus paskaičiuota automatiškai. Vienam pirkinių krepšeliui galioja vienas nuolaidos kodas. .

5. Akcijos „-15 % BABOLAT ROLAND GARROS & WIMBLEDON kolekcijai“ metu taikomos nuolaidos nesumuojamos. .

6. Atsiradus klausimams, prašome susisiekti su Klientų aptarnavimu skyriumi el. paštu info@sportclub-tennis.lt arba telefonu +370 65 67 67 00..