Akcijos „-12% teniso raketėms” taisyklės:

1. Akcijos „-12% teniso raketėms” organizatorius – internetinė parduotuvė sportclub.com.pl, priklausanti įmonei Sport Club Sp. z o.o., kurios buveinė Ščecine (Lenkija), Łukasińskiego g. 114.

2. Akcija „-12% teniso raketėms” vyksta nuo antradienio 2017 m. liepos 18 d. 00:00. Akcijos laikas ribotas.

3. „-12% teniso raketėms” akcijos metu taikoma iki -12% visoms el. parduotuvėje esančioms teniso raketėms. Išpardavimo, akcinėms prekėms, specialiems pasiūlymams ir komplektams nuolaida netaikoma.

4. Norėdami pasinaudoti nuolaida, įdėkite prekes į pirkinių krepšelį ir į tam skirtą langelį įveskite nuolaidos kodą: RAKETES2017. Įvedus kodą pirkinių suma bus maksimaliai sumažinta iki -12%. Vieno pirkimo metu galima panaudoti tik vieną kodą.

5. Akcija „-12% teniso raketėms” nesumuojama su kitomis nuolaidomis ir akcijomis, galiojančiomis www.sportclub-tennis.lt parduotuvėje.

6. Visi nusiskundimai ir pastabos, susijusios su akcija, gali būti pareikšti raštu ir turi būti siunčiami akcijos organizatoriui: Sport Club sp. z o.o., ul. Łukasińskiego 114, 71-215 Szczecin, POLAND.

7. Akcijos taisyklės.: http://www.sportclub-tennis.lt/Akcijos-12-teniso-raketems-taisykles-ccms-lit-1510.html