„Pasiruošk teniso sezonui“ AKCIJOS TAISYKLĖS

1. Akcijos „Pasiruošk teniso sezonui” organizatorius – internetinė parduotuvė sportclub.com.pl, priklausanti įmonei Sport Club Sp. z o.o., kurios buveinė Ščecine (Lenkija), Łukasińskiego g. 114.
2. Akcija „Pasiruošk teniso sezonui” vyksta nuo 2018 m. kovo 6 d.
3. „Pasiruošk teniso sezonui“ akcijos metu taikoma -15% visoms el. parduotuvėje esančioms prekėms. Išpardavimo, akcinėms prekėms, specialiems pasiūlymams ir komplektams nuolaida netaikoma.
4. Norėdami pasinaudoti nuolaida, įdėkite prekes į pirkinių krepšelį ir į tam skirtą langelį įveskite nuolaidos kodą: sezonas.
Įvedus kodą, pirkinių suma bus sumažinta maksimaliai iki -15%. Vieno pirkimo metu galima panaudoti tik vieną kodą.
5. Akcija „Pasiruošk teniso sezonui“ nesumuojama su kitomis nuolaidomis ir akcijomis, galiojančiomis www.sportclub-tennis.lt parduotuvėje.
6. Visi nusiskundimai ir pastabos, susiję su akcija, gali būti pareikšti raštu ir turi būti siunčiami akcijos organizatoriui: Sport Club sp. z o.o., ul. Łukasińskiego 114, 71-215 Szczecin, LENKIJA.
7. Akcijos taisyklės: http://www.sportclub-tennis.lt/-Pasiruosk-teniso-sezonui-AKCIJOS-TAISYKLES-ccms-lit-1604.html