Akcijos „Nemokamas pristatymas įsigijus prekių už daugiau kaip 50 eurų“ taisyklės

1. Akcijos „Nemokamas pristatymas įsigijus prekių už daugiau kaip 50 eurų“  (toliau – akcija) organizatorius yra internetinė parduotuvė www.sportclub.com.pl, priklausanti „Sport Club Sp. z o.o.“, kurios būstinė yra adresu Łukasińskiego g. 114, 71-215 Ščecinas.

2. Akcija galioja nuo pirmadienio 2016 m. spalio 10 d. 08:00 val. iki pirmadienio 2016 m. spalio 17 d. 23:59 val.

3. Akcijos metu užsisakius prekių už daugiau kaip 50 eurų – pristatymas nemokamas.

4. Akcijoje dalyvauja visas www.sportclub-tennis.lt internetinės parduotuvės asortimentas.

5. Akcija galioja tik Lietuvos teritorijoje.

7. Su akcijos taisyklėmis galite susipažinti www.sportclub-tennis.lt puslapyje.