Akcijos „-15 % Tarptautinės sporto dienos proga” taisyklės

Akcijos „-15 % Tarptautinės sporto dienos proga taisyklės

1. Akcijos „-15 % Tarptautinės sporto dienos proga organizatorius yra internetinė parduotuvė www.sportclub.com.pl, priklausanti „Sport Club Sp. z o.o.“, kurios būstinė yra adresu Łukasińskiego g. 114, 71-215 Ščecinas.

2. Akcija „-15 % Tarptautinės sporto dienos proga galioja 5 diena, t. y. ketvirtadienio 2017 m. balandžio 6 d. 00.00 val. iki pirmadienio 2017 m. balandžio 10 d. 23.59 val.

3. Akcijos „-15 % Tarptautinės sporto dienos proga metu taikoma iki 15 procentų nuolaida visoms prekėms. Nuolaida netaikoma kitose akcijose dalyvaujančioms prekėms.

4. Norėdami pasinaudoti akcija, įdėkite pasirinktas prekes į pirkinių krepšelį ir akcijos laukelyje įrašykite nuolaidos kodą 15WSD. Nuolaida bus paskaičiuota automatiškai. Vienam pirkinių krepšeliui galioja vienas nuolaidos kodas.

5. Akcijos „-15 % Tarptautinės sporto dienos proga metu taikomos nuolaidos nesumuojamos.