-15% teniso pirkiniams AKCIJOS TAISYKLĖS

1. Akcijos „-15% teniso pirkiniams” organizatorius – internetinė parduotuvė sportclub.com.pl, priklausanti įmonei Sport Club Sp. z o.o., kurios buveinė Ščecine (Lenkija), Łukasińskiego g. 114.

2. Akcija „-15% teniso pirkiniams” vyksta nuo 2017 m. 24.08 d. 00:00 iki 2017 m. 31.08 d. 23:59.

3. „-15% teniso pirkiniams“ akcijos metu taikoma -15% visoms el. parduotuvėje esančioms prekėms. Išpardavimo, akcinėms prekėms, specialiems pasiūlymams ir komplektams nuolaida netaikoma.

4. Norėdami pasinaudoti nuolaida, įdėkite prekes į pirkinių krepšelį ir į tam skirtą langelį įveskite nuolaidos kodą: AUG17. Įvedus kodą pirkinių suma bus maksimaliai sumažinta iki -15%. Vieno pirkimo metu galima panaudoti tik vieną kodą.

5. Akcija „-15% teniso pirkiniams” nesumuojama su kitomis nuolaidomis ir akcijomis, galiojančiomis www.sportclub-tennis.lt parduotuvėje.

6. Visi nusiskundimai ir pastabos, susijusios su akcija, gali būti pareikšti raštu ir turi būti siunčiami akcijos organizatoriui: Sport Club sp. z o.o., ul. Łukasińskiego 114, 71-215 Szczecin, LENKIJA.